Releases

Depressive Black Ambient Releases
Important Messages

Distribution

And PREMIUM
TapesArtists from Depressive Black Ambient Records:

Trauma     The Depressick     The 36 Movement     Trwoga     Antikythera     Removed From this Life

 

Saturday, November 9, 2019

DBA-black-004: The 36 Movement - Truth Be Told (2019)

Artist: The 36 Movement
Album:   Truth Be Told
Year: 2019

Tracklist:

1. The Cycle Of The Cross (8:41)
2. Next Stop Genocide (4:19)
3. Towards The Truth (5:30)
4. A Sense Of Power And Control (5:35)
5. Mistake Of Nature (1:48)
6. The Countdown Has Begun (6:58)
7. Altered State Of Consciousness (5:48)
8. Untitled 1 (24:02)
9. Untitled 2 (6:36)
10. The Arrival Of The Puritan (4:35)

tt: 73:52Zaczynaj eksplorować bogate archiwum tego artysty. Stwierdzisz, że dużo nagrywa, ale czy może być więcej?
Okazuje się że tak. Mam w dłoni najnowszy album The 36 Movement jest to edycja okolicznościowa. Nazywana inaczej Deluxe. Prezent polega na tym, że do podstawowej wersji dodano nowe nigdy nie publikowane wcześniej utwory.
Na albumie „Truth be told” wydanego z okazji 10 lat istnienia, są dwa nowe utwory typu „Untitled” oraz dwa tajemniczo zatytułowane. Nawiązujące do motywu płyty.
Co daje nam 36 drzwi, 36 dróg do ucieczki?
Mamy pewne emocje. Jak wiadomo niema negatywnych. Każde emocje są potrzebne. Załóżmy , że nęka nas 5 dziwnych odczuć, 5 koszmarów. Pożyczamy więc z płyty 5 dróg i oczyszczamy swoją aurę. Nie jest źle bo do dyspozycji mamy jeszcze 31 drzwi. Musimy tylko pamiętać, aby nie wykorzystać wszystkich naraz – za szybko.
Dobre dźwięki otaczające. Dark Ambient który wypełnia kanały dokładnie. Nie ma więc pustych lub cichych momentów. Gdy zaczyna się płaszczyznowa melodia, to jest konsekwentnie kontynuowana aż do celu. Każdy utwór jest inną melodią z górskich ścieżek. Można swobodnie przypisać, nazwę jednej góry do nazwy utworu. Szczyt jest solidnie obudowany i oklejony metalicznymi spoiwami. Klejonymi trwale, gdzie żaden dźwięk nie zanika tylko przylega do ostatnich sekund utworu. Często wraz z trwaniem tej ponad 70 minutowej płyty, sami mylimy się. Bo w umyśle nazwaliśmy utwór kolorem, układem, geometrią, podczas gdy był on tylko kolejną, konkretną składową. I co jest piękne? Że wcale to nie umniejsza tej muzyce, bo daje nam spełnienie. Muzycznie możemy nawet przyśpieszać trwanie i przeskakiwać do kolejnego utworu. Bo obecny jest już nam dobrze wybrzmiały, lecz nie wypłowiały.
Fiolet, Sepia to kolory dominujące na okładce jak i muzyce. Dodałbym jeszcze odrobinę brązu i szarości. Bo bardzo łatwo da się przekonać, że większość muzyki na tej płycie jest szaro-brązowa.
Wydanie jest bardzo klasyczne, pudełko plastikowe box, jest to kolejna cegła w labelu Depressive Black Ambient. Oznacza to, że label ma kolejnego artystę głoszącego smutną żałobną pieśń krańcowej sytuacji.
Tej płyty dobrze by mi się słuchało podczas wystawy abstrakcyjnych obrazów malowanych Akrylem. Ta pachnąca płyta i woń świeżego akrylu to coś miłego.PRO-cdr
High Quality prints and full Jewel Box covers.
The 36 Movement -Dark Ambient from Sweden

DBA-black-004: The 36 Movement - Truth Be Told (2019)
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping to Poland 26,66zł 
<


DBA-black-004: The 36 Movement - Truth Be Told (2019)
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping Worldwide 8Euro


Donation, for the Dark Side of Power! Keep this Label Alive!

Keep the Dark! Keep the Passion. Love me. Love unlimited black. Empty and full space vacuum. Where his voice resounds forever