"We are a label focusing on depressive ambient or black metal. We are not looking for anything. Anesthesiologically severe, immersed in deep hypothermia. Where the breath is already imperceptible. Black, mourning, where we find no reason to inhale and exhale. Only chemicals and anesthesia. Artificial poisoned and stolen food. Depressive Black Ambient says: "We poison all the wormy albums by hand. We don't want factory fumes. We despise all the mass series. Only sinful hands can coronate the guilt. Hatred pours out with yellow, mangy venom. It is on our every album. If you take from us, you become a companion in a great mistake in life. You don't live with us anymore. You feel the mustiness of your rotten body. Receive, love and hate. Our manual work deserves a coronation. You have already chosen, so don't live with us. The light went out, I saw darkness, illuminations of nothing. Emptiness filled my heart. Now I LOVE Myself. Receive communion with me..."


 

 

Releases

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Distribution 

 

 

 

 

Releases From Depressive Black Ambient Records

 
Artist: Removed From this Life
Album:  I W Godzinę Śmierci Naszej, Amen 
Year: 2019
 Country: Poland
Genre: Dark Ambient, Ambient
Lyrics: Religious invocations
Edition: Limited 100 procdr
Mood: Contemplative, Mysterious
Need to Have?: Yes, for morning prayers

Tracklist:

 I: Ave Maria
II: End of The Universal Life
III: Everlasting Home
IV: Hope That Dries Out
V: Crushed Emotions
VI: Bądź Pozdrowiona
 
tt: 58:39

PRO-cdr
High Quality prints and full Jewel Box covers.

DBA-black-001: Removed From this Life - I W Godzinę Śmierci Naszej, AmenLimited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping to Poland 26,66zł


DBA-black-001: Removed From this Life - I W Godzinę Śmierci Naszej, Amen
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping Worldwide 8 Euro
 
 
 
 
Artist: Antikythera
Album:  Blackness Number One
Year: 2019

Country: Italy
Genre: Dark Ambient, Industrial, Noise
Lyrics: Religious, Ritual
Edition: Limited 100 procdr
Mood: Constructive, Restless
Need to Have?: Yes, looking for inspirations

Tracklist:

1. The Arrival
2. Epitome Incoherentia
3. KA_NTY_KA

tt: 53:17Religijne odniesienia i specyficzne nazewnictwo utworów. Przed wami projekt Antikythera z debiutanckim albumem „Blackness Number One”.
Pochodząca z Włoch, tajemnicza grupa, nieujawniająca kto dokładnie wchodzi w jej skład. Właściwie to nie mam żadnych informacji oprócz płyty w ręku. Wyszukiwarki milczą i youtube tak samo. Zacznijmy więc eksploracje muzyki.
Zaczyna coś pracować, coś już się dzieje. Wyimaginowane maszyny zaczynają się ruszać. Nasmarowane tłoki dronują powietrze wytwarzając dobro, które delikatnie aplikujemy w postaci małych białych tabletek. Jest to faktycznie nadejście, ktoś lub coś jest pośród nas obecne.
Zaczynasz i od razu wyczuwasz, że nie jesteś sam, bo gdzieś nietrwałe i subtelne głosy i chóry torują Ci przestrzeń. Poznajesz siebie, jakby w odbiciu lustra widzisz twarz. Na początku nie jesteś pewien czy to Twoja, lecz w miarę trwania utworu przekonujesz się o trafności swojej hipotezy.
Artyści kreują w tym utworze podniosły i poważny nastrój. Został pokazany nam stan pewnej innej świadomości. Stan gdzie przyziemne sprawy zostają oddalone, kosztem tajemniczej i niepewnej, lecz mocnej chwili. Kończący utwór tak na prawdę się nie kończy. Wszystko niby ucichło, lecz sam nie jestem pewien bo w następnym utworze wszystko otrzymujemy jakby ponownie. Tym razem jako koncentrat.
Coś teraz we mnie pękło. Maszyny nadal nie zepsute. Pojawiają się już mocne chóry, coś jakby chorały mnichów i delikatne kobiece śpiewy. Maszy nadal warczą i wyniszczają. Ktoś coś do mnie mówi, lecz nie poznaję tych głosów. Podobno są to moi bliscy. Albo czyiś bliscy, na pewno. Jest to krótszy utwór niż poprzedni. Wszystko tworzy jakby takie black metalowe ściany. Gdzie gitary tworzą mocne, zatracone riffy. Nie słuchać żadnej melodii z pośród harshowych przestrzeni. Jedynie te delikatne kobiece wokale.  Melodyjne śpiewy.
Ostatni długi nie męczy nas czymś nieustannie pracującym, bo jest to kantyk. Jest on najbardziej „metalowy” jednak czujemy tu emocjonalny spokój. Krzyki i płacz pozwalają nam się oczyścić. Zredukować napięcie i wyzbyć się negatywnych emocji. Kobieta coś chce i ma pretensje do mnie. Wiem jednak, że już nie wydarzy się nic złego. Jestem tym perkusyjnym rytmem dziwnie usatysfakcjonowany. Połamana perkusja, do tych podniosłych dźwięków.
Noisowe ściany, śpiewy klasztorne, narastające tempo. To wszystko zaprowadza nowy wymiar oczyszczenia. Katharsis jest znaczące i bas, który mocno uderza.
Włoski zespół tworzy ciekawą mieszankę Ambientu, Black Metalu oraz muzyki Industrialnej. Wybitnie polecane dla fanów X-NAVI:ET, Hati, Technosis, Job Karma, ZE’V

PRO-cdr

High Quality prints and full Jewel Box covers.
Antikythera - Dark Ambient with elements of human voices, and industrial elements

DBA-black-002: Antikythera - Blackness Number One (2019)
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping to Poland 26,66zł

DBA-black-002: Antikythera - Blackness Number One (2019)
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping Worldwide 8Euro
 
 

 

Artist: Trwoga
Album:  Hadefobia
Year: 2019

Country: Poland
Genre: Dark Ambient, Ambient
Lyrics: Life, Death, Loss
Edition: Limited 100 procdr
Mood: Mysterious, Sorrowfull
Need to Have?: Yes, for spending mourning

Tracklist:

1. Hipermnezja (Hypermnesia) 15:31
2. Mors biologica cerebri 00:10
3. Żałobny świt (Mournful Dawn) 09:12
4. Będąc martwym (Being Dead) 08:34   
5. Hadefobia (Hadephobia) 06:15

tt: 39:45

The concept of the album focuses on death and the state of mind before dying.
Jestem teraz finalnie napełniony. Moja sfera duchowych wartości i to co czuję zamyka się w słowie Trwoga.
Przede mną blisko 40 minutowy album Dark Ambientowego projektu z polski, który opowiada o stanie Hadefobii. Ten projekt to właśnie Trwoga. Jest to intensywny strach, lub przerażenie. Obawa przed czymś co może się właśnie wydarzyć. Płyta ta rozpoczyna się intensywnym, ogłuszającym, trwającym dźwiękiem, gdzie zostajemy poinstruowani co nas czeka i jak mamy dalej się zachować.
Wiem, że wspomnienia z przeszłości będą towarzyszyły mi już zawsze. Każdy aspekt mojego życia nie będzie zapomniany. Gdy dronowe partie rozbrzmiewają w mojej głowie, zaczynam układać swobodnie płynącą myśl. Oznacza to, że nawet doświadczenie śmierci moich bliskich jest już teraz, natychmiast dostępne. Bez pytania, gotowe, pod ręką. Czuje się teraz jak 27 lat temu, kiedy odszedł mój tata. Nie będę opisywał szczegółów. Lecz tamten dzień jest zawsze jest on nawet dzisiaj. Będzie też jutro.
Trwająca Hipermnezja, stopniowo się wycisza, przerywa i chwilowo ustaje, lecz nigdy nie mija całkiem. Mocne, pełne basu spojrzenie nakazuje być mocno wtajemniczonym. Tak naprawdę mój mózg, nie odbiera żadnych bodźców i muzyka płynąca z odtwarzanego albumu nie pochodzi z płyty. Z pięknego czerwonego nośnika. To raczej uschnięte serce generuje ten dźwięk. Potężna żałoba sprawia, że każdego dnia wstaję na nowo. Od nowa znów przepięknie martwy. Każdy żałobny świt oszukuje mnie i kusi. Ta muzyka zdaje się w tym momencie przeraźliwie dzwonić. Czarne industrialne gongi próbują nadawać jakiś rytm. Jaki? Sam pytam siebie. Pełno pordzewiałego żelastwa, krzyczy i wyrywa się, jak gdyby chciało mnie ranić. Te metalowe pasaże rozbrzmiewają przez cały Żałobny Świt. Swym brzmieniem twierdzą, że niepotrzebnie się budziłem… Ja wiem, że w zasadzie nie mam celu. Ich straszliwe podszepty, zdają się podważać sens mojej egzystencji. Te metalowe dźwięki jak demony, czasami śmieją się ze mnie. Przez ponad 9 minut, znów źle myślę o sobie.
Teraz gdy już wszystko wiem, zaczynam zadawać więcej pytań. Teraz gdy znam odpowiedzi na wszystkie pytania, zaczynam od nowa nic nie wiedzieć. Jestem martwy. Mój świat to teraz kraina pełna paradoksów, gdzie wolność i niewola są tym samym stanem. Gdy wyje ten mroczny ambientowy dźwięk 4 utworu, na myśl przychodzi mi czarna otucha. Dobrze nie dało się więc, teraz wibrujący dźwięk ogromnej ciemnej maszyny, zasłania mi całe niebo. Ten dźwięk przeistacza rzeczywistość w czarną i zimną materie. A materia ta pochodzi z nie z tego świata.
Płyta w kolorach czerwieni, opisuje stan przejścia, gdzie artysta chciał pokazać nam stan na chwilę przed śmiercią. Gdzie może człowiek boi się piekła, gdzie może myśli o całym swoim życiu, a raczej o umieraniu. Cała muzyka została skomponowana przez artystę o pseudonimie Kashnum. Jest warta uwagi bo jego Dark Ambient, pokazuję światową klasę grania, gdzie bardzo często kompozycje buduje się ciszą. Oznacza to, że nie usłyszymy tu ciętych samplowych melodyjek. Lecz mocne grane na syntezatorach pasaże. Często nie można poznać gdzie kończy się pierwszy a zaczyna kolejny. Gdzie dźwięk kreuje i subtelnie zaprasza do wygenerowanych światów sonicznych. Jest to bardzo cienka linia i balansowanie na krawędzi.
Hadefobia – strach przed piekłem. A może strach przed inną rzeczywistością. Może to obawa i nie gotowość na inny świat i nieziemską rzeczywistość. Może gdy umieranie trwało całe życie. Teraz jest to wybawienie. Teraz wreszcie życie.  

PRO-cdr

High Quality prints and full Jewel Box covers.
Trwoga - Minimal Austere Dark Ambient from Poland

DBA-black-003: Trwoga - Hadefobia (2019)
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping to Poland 26,66zł

 
DBA-black-003: Trwoga - Hadefobia (2019)
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping Worldwide 8Euro


 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 

Artist: The 36 Movement
Album:   Truth Be Told
Year: 2019

Country: Sweden
Genre: Dark Ambient, Ambient
Lyrics: Abstract, Deep Thinking
Edition: Limited 100 procdr
Mood: Deep Meditation
Need to Have?: Yes, for reflection

Tracklist:

1. The Cycle Of The Cross (8:41)
2. Next Stop Genocide (4:19)
3. Towards The Truth (5:30)
4. A Sense Of Power And Control (5:35)
5. Mistake Of Nature (1:48)
6. The Countdown Has Begun (6:58)
7. Altered State Of Consciousness (5:48)
8. Untitled 1 (24:02)
9. Untitled 2 (6:36)
10. The Arrival Of The Puritan (4:35)

tt: 73:52Zaczynaj eksplorować bogate archiwum tego artysty. Stwierdzisz, że dużo nagrywa, ale czy może być więcej?
Okazuje się że tak. Mam w dłoni najnowszy album The 36 Movement jest to edycja okolicznościowa. Nazywana inaczej Deluxe. Prezent polega na tym, że do podstawowej wersji dodano nowe nigdy nie publikowane wcześniej utwory.
Na albumie „Truth be told” wydanego z okazji 10 lat istnienia, są dwa nowe utwory typu „Untitled” oraz dwa tajemniczo zatytułowane. Nawiązujące do motywu płyty.
Co daje nam 36 drzwi, 36 dróg do ucieczki?
Mamy pewne emocje. Jak wiadomo niema negatywnych. Każde emocje są potrzebne. Załóżmy , że nęka nas 5 dziwnych odczuć, 5 koszmarów. Pożyczamy więc z płyty 5 dróg i oczyszczamy swoją aurę. Nie jest źle bo do dyspozycji mamy jeszcze 31 drzwi. Musimy tylko pamiętać, aby nie wykorzystać wszystkich naraz – za szybko.
Dobre dźwięki otaczające. Dark Ambient który wypełnia kanały dokładnie. Nie ma więc pustych lub cichych momentów. Gdy zaczyna się płaszczyznowa melodia, to jest konsekwentnie kontynuowana aż do celu. Każdy utwór jest inną melodią z górskich ścieżek. Można swobodnie przypisać, nazwę jednej góry do nazwy utworu. Szczyt jest solidnie obudowany i oklejony metalicznymi spoiwami. Klejonymi trwale, gdzie żaden dźwięk nie zanika tylko przylega do ostatnich sekund utworu. Często wraz z trwaniem tej ponad 70 minutowej płyty, sami mylimy się. Bo w umyśle nazwaliśmy utwór kolorem, układem, geometrią, podczas gdy był on tylko kolejną, konkretną składową. I co jest piękne? Że wcale to nie umniejsza tej muzyce, bo daje nam spełnienie. Muzycznie możemy nawet przyśpieszać trwanie i przeskakiwać do kolejnego utworu. Bo obecny jest już nam dobrze wybrzmiały, lecz nie wypłowiały.
Fiolet, Sepia to kolory dominujące na okładce jak i muzyce. Dodałbym jeszcze odrobinę brązu i szarości. Bo bardzo łatwo da się przekonać, że większość muzyki na tej płycie jest szaro-brązowa.
Wydanie jest bardzo klasyczne, pudełko plastikowe box, jest to kolejna cegła w labelu Depressive Black Ambient. Oznacza to, że label ma kolejnego artystę głoszącego smutną żałobną pieśń krańcowej sytuacji.
Tej płyty dobrze by mi się słuchało podczas wystawy abstrakcyjnych obrazów malowanych Akrylem. Ta pachnąca płyta i woń świeżego akrylu to coś miłego.PRO-cdr
High Quality prints and full Jewel Box covers.
The 36 Movement -Dark Ambient from Sweden


DBA-black-004: The 36 Movement - Truth Be Told (2019)
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping to Poland 26,66zł DBA-black-004: The 36 Movement - Truth Be Told (2019)
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping Worldwide 8Euro

 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 

 

 Artist: The Depressick
Album:   Disposable 1.10
Year: 2019

Country: Mexico
Genre: Black Metal, Depressive, Acoustic
Lyrics: Life, Death, Loss, Depression, Urban Life
Edition: Limited 100 procdr
Mood: Morose, Comfortless
Need to Have?: Yes, for spending affection emotion
 
Tracklist:

1. Disposable 1.11 02:09   
2. Disposable 1.12 10:55   
3. Disposable 1.13 06:36   
4. Vacant Place 03:40 

 
tt: 23:20
 

THE DEPRESSICK were:

Old Skull (Vocals/Guitars/Effects)
S11 (Bass/Noise)
Sjuk (Drums)

Guest:

Detestas (Piano)
J.A. (Barcking Vocals)

Album recorded and mixed in Cronophonia Studio by Julio Caín during June/July 2018. Mastered by Alex Menabde.

Special thanks to:

Mónica Almereyda, Julio Caín, Putred and Natmur. 

PRO-cdr
High Quality prints and full Jewel Box covers.
  The Depressick, Depressive Black Metal witch touch of Acoustic, from Mexico

Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping to Poland 26,66zł

Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping Worldwide 8Euro  

 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 

Artist: Trauma
Album:  
Catharsis
Year:
2020

Country: Mexico
Genre: Black Metal, Dark Ambient, Ambient
Lyrics: Life, Rituals, Spells
Edition: Limited 100 procdr
Mood: Pagan, Incantations
Need to Have?: Yes, for being medicine-man

Tracklist:

1. Catharsis (Introduction)
2. Frágil
3. Gray Sunset
4. Deep Pression (Ft Vark Avvist)
5. Sanctuary of Blood (interlude)
6. Det är Melankoliskttrauma 
7. Lost In The Sea (Álbum Versión)
8. Heart Of Stone
9. Crossing
10. La Tristeza Del Bosque (Ft More Suicide)
11. Instinct
12. Ritualia
 
tt: 57:51

Jeśli myślałeś, żeby zająć się w życiu magią i czarami, to teraz bez żadnych konsekwencji możesz tego spróbować. Trauma to dwuosobowy  projekt z Meksyku. Artysta ten spędził kilka miesięcy w lesie. Starym gęstym i mrocznym. Widział tam prawdziwe czarownice i ich rytuały. Czarne mgliste zaklęcie pełne samodzielnej i ukierunkowanej intencji. Czasami nawet w złym celu. Czasami aby sprowadzić i wywołać prawdziwie piekielne moce.
Błądząc nieraz godzinami już rutynowo napotykał się na lokalne pogańskie wiedźmy. Dokładnie tak jak to opisują najgrubsze księgi. Nie wchodząc im w drogę, odbywał swoją terapie wśród natury. Z dala od dzikich hałasów miejskich. Zepsutego świata cywilizacji. Współczesnego szaleństwa, podsycanego przez media. Niewoli użytkowników telewizora i internetu. Globalnej sprytnej i delikatnie wtłaczanej do naszych głów zarazy. Trucizny pod pozorem WYGODY, która to wykończy ludzkość w białych rękawiczkach jak gdyby nic się nie stało
 
 
High Quality prints and full Jewel Box covers.
Trauma, Depressive Black Metal witch touch of Ambient, from Mexico


Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping to Poland 26,66zł 


Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping Worldwide 8Euro  


 

 

  

 

 

 

Artist: Uskyld - A Dark Thought - More Suicide
Album: 
Silence (SPLIT)
Year:
2020
Country: Mexico
Genre: Black Metal, Dark Ambient
Lyrics: Life, Death, Loss, Depression
Edition: Limited 100 procdr
Mood: Destructive
Need to Have?: Yes, for to feel death
 


Tracklist:

1. Intro (Loneliness).
2. More Suicide - Quédate
3. Uskyld - In Silence
4. A Dark Thought - Banado en Sangre
5. More Suicide - Te Encontraré
6. Uskyld - Paranoia (ft J - Life Depression)
7. A Dark Thought - Último Suspiro
8. Outro
 
tt: 38:29


Jeśli myślałeś często o samobójstwie, musisz posłuchać tej płyty. Przeżyjesz samobójstwo muzyczne i już nigdy nie będziesz musiał mieć tych natrętnych myśli. Uspokoisz się poczujesz ulgę jakby ktoś zdjął z Ciebie ciężar. Czarne już nie króluje nie wygrywa.Dostałeś dużo białego. Jakby lekki deszcz w lipcu, padał na Twoje spragnione ciało


PRO-cdr

High Quality prints and full Jewel Box covers.
Depressive Black Metal witch touch of Ambient, from Mexico
 
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping to Poland 26,66zł 


Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping Worldwide 8Euro  


 

 

 

  

 

 

Artist: Removed From this Life
Album: 
2020 A Mind Odyssey
Year:
2020
Country: Poland
Genre: Dark Ambient, Ambient
Lyrics: Life, healing
Edition: Limited 100 procdr
Mood: Mysterious, Relaxation
Need to Have?: Yes, for feel a sense of the soul


Tracklist:
1. 2020 A Mind Odyssey
2. Travelers Of Failure
 
tt: 50:55

Bardzo podniosła muzyka, wręcz monumentalna. Idealna gdy chcemy odpocząć i przenieść się do niebiańskiego świata, która często rozrywa i brudzi. Nie jest tak idealnie czysty. Poraniony jak nasze sumienie często spychane do otchłani. Gdzie rozum wygrywa z sercem, i nie jesteśmy zadowoleni ze swojego postępowania. Ta muzyka to swoista terapia. Taki energetyczny strzał 50 minut, i jesteśmy odnowieni jak po kąpieli. Gdzie nasz umysł pływał w mętnej wodzie i czasami tonął.
 
 

 
 
PRO-cdr
High Quality prints and full Jewel Box covers.
Depressive Black Ambient from Poland
 
 
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping to Poland 26,66zł
 
 
 
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping Worldwide 8Euro  

  

 

 


Artist: Atrum
Album: 
Seasons Through a Gray City Double EP
Year:
2020
Country: Mexico
Genre: Black Metal, Dark Ambient
Lyrics: Depression, Destruction, Medicines
Edition: Limited 100 procdr
Mood: Havoc
Need to Have?: Yes, for destroy Your life

Tracklist:

1.Spring Night (6:22)
2. Summer Rain (6:25)
3 Fall (6:44)
4. Winter (7:54)
 

5. Cutting (4:45)
6. Gone (9:09)
7. City Bastards (6:03)
8. Gray City (5:45)
9. Rain City (6:57)
10.Life Lover (6:16)

 tt: 66:20

Opętany nieludzki black metal, najbardziej RAROWA pozycja. Z dalekiego Meksyku. Jest płaczem i wołaniem o pomoc . W kraju pogrążonym w wojnie kartelowej gdzie śmierć jest jak zabawka. Szybka bez uczuć. Jak gdyby człowiek był kawałkiem szmaty. Ścierwem do zakopania i zapomnienia...
 
 
PRO-cdr
High Quality prints and full Jewel Box covers.
Depressive Black Ambient from Mexico
 
 
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping to Poland 26,66zł
 
 
 
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping Worldwide 8Euro 

 


Artist: Urok
Album: 
Chronology of Dead Worlds - impulse 1 DVD Video
Year:
2020
Country: Serbia
Genre: Dark Ambient, Electronica
Lyrics: Sci-fi, Cosmos
Edition: Limited 100 prodvdr
Mood: Seeking
Need to Have?: Yes, for explore the other worldsTracklist:

1. Doomed to Pass
2. Void Infinity
3. Traspassing the Eternity
pt1 Primal Impulse
pt2 Four Dimension Crossroad
pt3 Entropic Penetration
4. Decay Loop
5. Dismal Traces
 

 tt: 54:56

Filmed live on 25th of May in Elektropionir, Belgrade, Serbia by Jelena Petrović and Igor Stanić. Edited by Igor Stanić. Video production by Igor Stanić. Live sound and light by Aleksandar Apostolovski. Audio mix by Kirill Boyko. Audio production by Igor Stanić. Additional video projection: Vovka Chudinov. Physical releases: - Buy official limited audio cassette here: gromrecords@gmail.com - Buy official limited T-shirt here: gromrecords@gmail.com About UROK: …the superior freedom of sounds gives us absolute power of expression and shows us unlimited dimensions we can walk to. UROK follows the wilderness of sound and its live form, UROK is just a messenger and implementer of the original echoes from the unknown distances. The captured and teamed echoes of the eternity UROK carries and offers to those who can feel and receive their magnificence and wisdom, to those who can share weight of these cognitions with us. Our life, just a blink in the entire order of universal existence is completely filled with sound, created by the sound and sound is what will remain after us in all its deepness and mystique. UROK is a witness, the one who preaches about the highest forms of existence, existence of everything and entropy as the main force we are permeated with. UROK does not seek those who will understand, but those who are capable of listening and feeling with their entire being… UROK are: Witness I Witness II Do not expect…continue to listen!

 
PRO-dvdr
High Quality prints and full Jewel Box covers.
Ambient with dark voices from SERBIA!
 
 
Limited Edition DVD VIDEO HQ Disc Shipping to Poland to Poland 26,66zł
 
 
 
Limited Edition DVD VIDEO HQ Disc Shipping Worldwide 8Euro  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Artist: Vallée des Larmes
Album: 
Memento+Mori
Year:
2021
Country: France
Genre: Dark Ambient, Choral
Lyrics: Religious, Ritual
Edition: Limited 100 procdr
Mood: Exalted
Need to Have?: Yes, for prayTracklist:

1. La Nuit de l'Esprit
2. Absolve Domine animas omnium fidelium defunctorum
3. Inner Castle
4. Libera Me Domine de morte aeterna
5. Penitence au mileu des Ruines
6. Domine Jesu Christe Rex Gloriae
7. Memento+Mori
8. Sans Croix, point de couronne
9. Tout est accompli

tt: 73:51
 
High Quality prints and full Jewel Box covers.
Depressive Black Ambient from France
 
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping to Poland 26,66zł
 
 
 
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping Worldwide 8Euro 

 
 

Artist: Trauma
Album: 
Aurora Boreal
Year:
2021
Country: Mexico
Genre: Black Metal, Dark Ambient
Lyrics: Depression, Malaise
Edition: Limited 100 procdr
Mood: Seeking
Need to Have?: Yes, for feel unexpected thingsTracklist:

1. Aurora Boreal (Intro)
2. Drawn.
3. Nameless
4. Lost Again
5. La Muerte Del Ego Ft Bella Dosis
6. Ixz. 

 tt: 32:54

Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping to Poland 26,66zł
 
 
 
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping Worldwide 8Euro 
 
 

 

 

Artist: Trwoga
Album: 
Yuggoth
Year:
2021
Country: Poland
Genre: Dark Ambient, Minimal
Lyrics: H.P. Lovercraft
Edition: Limited 100 procdr
Mood: Weird fiction
Need to Have?: Yes, to see the LaviathanTracklist:
 
 1. Lśniący Trapezoedr; Okno Wszystkich Czasów i Przestrzeni (Shining Trapezohedron; Window on All of Space and Time)
2. Podróż na skraj Galaktyki (Journey to the Edge of the Galaxy)
3. Eksploracja planety Yuggoth (Exploring the planet Yuggoth)
4. Agnostofobia (Agnosthobia)
 
 tt: 72:47
 
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping to Poland 26,66zł
 
 
 
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping Worldwide 8Euro  

Artist: King Pavulon & Trauma Queen
Album: 
Nihilist
Year:
2021
Country: Poland
Genre: Dark Ambient, Black Ambient, Drone
Lyrics: Nihilism
Edition: Limited 100 procdr
Mood: Asceticism
Need to Have?: Yes, for feel Demiurge
 


Tracklist:
 
1. ( Part One ) Codex Gigas
2. Alpha Nihili
3. Beta Nihili
4. ( Part Two ) Psychosis
 
 tt: 53:36

 
High Quality prints and full Jewel Box covers.
Depressive Drone Black Ambient from Poland

 
 
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping to Poland 26,66zł
 
 
 
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping Worldwide 8Euro 


 

Artist: OLO
Album: 
Sombre
Year:
2021
Country: Switzerland
Genre: Dark Ambient, Drone
Lyrics: Hard Problems
Edition: Limited CD
Mood: Thinking
Need to Have?: Yes, for resolve issueTracklist:
 
1. Nuit Froide
2. Aurora
3. Eaux troubles
 
 tt:  37:24
 
 Collaboration Depressive Black Ambient: Almost Famous - Soman Records

In 2016, Loïc Grobéty released his K7 "Cri" which included harshnoise and black metal works, on the labels Underground Pollution and Get a Life. Years of touring and exciting collaborations followed before returning to introspection and composition in 2020. During this obscure or even uncertain period, the pieces of - Sombre - offer his sound vision of the moment. He creates epic, powerful and avant-garde landscapes within the confines of doom, drone and noise.

 CREDITS

Loïc Grobéty – composition, bass, doublebass, lyra8 synthetiser, electronic
Engineering : William Nurdin & Loïc Grobéty
Recorded at @home Room, Le Pont, Switzerland (may and june 2020)
Mixed at RoHS Studio –
http://nwwn.fr (july 2020)
Mastering : Cyril Meysson - http://cyril-meysson.tumblr.com (august 2020)
Picture : Joelle Grobéty (Iceland 2019)
Artwork & Design : Daniel Bismor - Rural
Management : MPT –
loicgrobety@gmail.com
Labels : Almost Famous, Soman Records, Depressive Black Ambient Records

http://www.loicgrobety.ch
https://olos1.bandcamp.com

  
FACTORY Pressed CD 
Drone Dark/Black Ambient from Switzerland
 
 
Limited Edition CD Compact Disc Shipping to Poland 35 zł
 
 
 
Limited Edition CD Compact Disc Shipping Worldwide 12 Euro 
 
 

Artist: Human Sins, Blood Of Mankind
Album: 
Split
Year:
2021
Country: Poland
Genre: Dark Ambient, Drone
Lyrics: Absence of God
Edition: Limited 100 procdr
Mood: Rebel
Need to Have?: Yes, when death is near
 


Tracklist:
 
1. Human Sins I (11:25)
2. Human Sins II (2:19)
3. Human Sins III (4:38)
4. Human Sins IV (3:21)
5. Human Sins V (1:16)
6. Blood Of Mankind - Threshold Of Time (8:49)
7. Blood Of Mankind - Cicatrix (8:41)
8. Blood Of Mankind - Within The Grey Thoughts (6:27)


 tt: 46:56
 
High Quality prints and full Jewel Box covers. Black Ambient from Poland
 
 
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping to Poland 26,66zł
 
 
 
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping Worldwide 8Euro 
  


 

Artist: Vallée des Larmes
Album: 
In Quo Qui Moriens Aeternum Patiebitur Incendium
Year:
2021

Country: France
Genre: Dark Ambient, Drone
Lyrics: Religious, Ritual
Edition: Limited 100 procdr
Mood: Exalted
Need to Have?: Yes, for prayTracklist:
 
1. Sans Croix point de Couronne, Act II
2. La Garde Noire
3. In Quo Qui Moriens Aeternum Patiebitur Incendium
4. Rose Mystique
5. Memento Mori Act II
6. Une Larme
7. Petite Couronne de Gloire
8. Incendium A-moris
9. Notre Dame des Pierres
10. Non Nobis Domine
11. Seven Sorrows
 
tt: 69:40

 
High Quality prints and full Jewel Box covers. Dark Ambient from France
 
 
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping to Poland 26,66zł
 
 
 
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping Worldwide 8Euro 


 


Artist: Selfharmony
Album: 
EP
Year:
2021

Country: Poland
Genre: Depressive Black Metal, Black Metal
Lyrics: Emotions, Life
Edition: Limited 100 procdr
Mood: Immersed
Need to Have?: Yes, to open upTracklist:
 
1. Withered
2. Opętani Rozumieniem
3. Klęska Świtu
4. Wiecznie Przejazdem

 

 
High Quality prints and full Jewel Box covers. Depressive Black Metal from Poland
 
 
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping to Poland 26,66zł
 
 
 
Limited Edition PRO-CDR Compact Disc Shipping Worldwide 8Euro 

 


Donation, for the Dark Side of Power! Keep this Label Alive!

Keep the Dark! Keep the Passion. Love me. Love unlimited black. Empty and full space vacuum. Where his voice resounds forever